Hantverk inspireras av Hillevi från Frisörlandslaget och TV4

Den 5 nov fick vi lära oss massor med nya tekniker och trender av Hillevi Gottfridsson. Hillevi jobbar för GHD, God Hair Day, som är världs ledande inom stylingverktyg. Hillevi tillhör även Frisörlandslaget och skall snart till Asien och representera Sverige. Dessutom syns hon även på Nyhetsmorgon på TV4 där hon ger tips om styling. Riktigt roligt att hon kom till oss och att få inspireras av henne!

[button color=”slate_grey” link=”http://www.ghdhair.com/se” size=”default” icon_before=”scissors” target=”_self” block=”false”]GHD Hair[/button]

[button color=”orange” link=”/hantverksprogrammet-frisor/” size=”default” icon_before=”arrow-right” target=”_self” block=”false”]Hantverk Frisör[/button]

[button color=”orange” link=”/hantverksprogrammet-har-makeup-stylist/” size=”default” icon_before=”arrow-right” target=”_self” block=”false”]Hantverk Hår- och makeupstylist[/button]

 

 

Postad i
Rulla till toppen